Mamibot W120-T White

TOP 17 v kategorii Robotické čističe oken

Mamibot W120-T White

Mamibot W120 Silný motor nemusí být hlučný. W120 je vybaven výkonným sacím ventilátorem s tichým chodem, který se postará o jeho bezpečné připevnění ke sklu, ale nebude vás...
5 049 Kč

• čistí kvalitně
    • jednoduché ovládání
    • za danou cenu je to ok výrobek
    • trochu hlučný
    • otravné hlasité pípání kvůli všemu :po čištění, při jakémkoli stisknutí ovládacího knoflíku, si

Hlučnost
1.35 kg

Mamibot W120

Silný motor nemusí být hlučný. W120 je vybaven výkonným sacím ventilátorem s tichým chodem, který se postará o jeho bezpečné připevnění ke sklu, ale nebude vás při tom rušit.

Automatická volba nejefektivnější trasy úklidu

Robot je vybaven pokročilou navigační technologií, která umožní jeho pohyb ve vertikálním i horizontálním směru. Po umístění robota na čištěný povrch si automaticky zvolí nejefektivnější trasu čištění, aby tak vždy dosáhl nejlepšího výsledku.

Automatický návrat na start

Po dokončení čištění okna se Mamibot W120 navrátí zpět do polohy, kde začal a kde ho tak snadno vyzvednete.

Automatická detekce hran

Pokročilá technologie detekce hran spolehlivě rozpozná, zda je sklo orámované nebo bezrámové a automaticky se vyhne přejezdu přes jeho hrany.

Ovládání pomocí mobilní aplikace

Mamibot Life - vlastní aplikace z dílny Mamibot vám zjednoduší možnosti ovládání na maximum. Místo dálkového ovládání chytrý telefon. Jak jednoduché.

Klíčové vlastnosti

senzory detekce okraje pro bezproblémový úklid na bezrámových oknech
bezpečnostní systém proti pádu
automatická volba nejefektivnější trasy čištění
výkonný sací ventilátor
tichý chod
automatická detekce bez/rámových oken a upravení pohybu podle nich
automatický návrat na místo startu po ukončení čištění
akustické a vizuální varovné signály
ovládání pomocí mobilní aplikace chytrého telefonu
vhodný pro jakýkoliv typ a tloušťku hladkých povrchů
vybaven 2 typy utěrek z mikrovlákna pro dokonalé odstranění nečistot
schopnost udržet se na kolmém povrchu až 20 minut i při výpadku proudu
usnadní práci nejen doma, ale i ve větších komerčních prostorech
elegantní design v bílém provedení
rychlost čištění až 2,5 min / m2

Technická specifikace a funkce

Technologie umělé inteligence AI

Funkce
Suché a mokré čištění

Mycí režimy
Pohyb „Z“; „N“; kombinace „Z“ & „N“

Vhodné povrchy
Skleněné plochy, stoly, schody, mramor, dřevěné podlahy, …

Detekce rohů

Hloubka těla
8,5 cm

Rychlost čištění
2,5 min / m2

Výdrž záložní baterie (UPS)
20 min

• trochu hlučný
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

usnadní práci

Mamibot (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.
    Tým Mamibot

• , zakoupeno v Digital24.cz

• Pokud máte velká okna a především vysoká, tak je robot právě pro vás. Francouzská okna zvládá dobře. Takže čím větší plocha, tím lépe robot funguje. Nečekejte okno úplně bez čmouh. Kdo má na domě hodně oken, myslím, že se spokojí sem tam i s nějakou nedokonalostí, než aby okna myl sám. Zakoupila jsem na DIGI24, kde byl produkt o 2 tis levnější než u většiny prodejců. Za mě cena - výkon přijatelné. Vracet nebudu. Jsem ráda, že už se nemusím plazit po štaflích a nějakou tu čmouhu raději odpustím. Výhodou je, že se vrací do původní polohy tam, kam jste ho nechali se přisát. Sám usoudí, že je okno čisté a spustí zvukovou signalizaci. Pokud se vám okno nebude přesto zdát čisté, zapnete ovladačem start a robot bude opět čistit. Na ovládání je jednoduchý, žádná složitá věda. Nevadí tedy, že je návod v AJ.

Na úzkých oknech moc nefunguje, protože má problém se otočit. Dá se to vyřešit, že ho postrčíte rukou. Mluvím o oknu např. 70 cm na šířku nebo výšku a méně. Také nefunguje na velmi znečištěná okna suché čištění bez leštidla - žlutý hadřík(jak udává výrobce). Vyřešeno tak, že nastříkám na ten hadřík prostředek na leštění oken (např. Clin atd.) a na velké nečistoty stříknu i přímo na okno. Pak funguje docela dobře. Naše okna jsou dost znečištěná, bydlíme na hlavní silnici. Návod byl přiložen v AJ.

• , zakoupeno v elem6

• Skvělý pomocník, rukama rámy a robot mezi tím umyje sklo
    • tichý
    • Na žádnou jsem nepřišla

Mamibot (značka)

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste s naším výrobkem spokojen.
    Tým Mamibot

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• výkonný
    • dálkové ovládání
    • bezpečný
    • snadná údržba
    • manuál v češtině

Manželka je po operaci. Dle jejího vyjádření je tento výrobek velmi praktický a všem tento výrobek doporučuje. Při práci s tímto výrobkem je práce snadná a ulehčuje námahu na páteř.

Mamibot (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Věříme, že budete i nadále spokojen.
    S pozdravem a přáním pěkného dne,

• , zakoupeno v elem6

• výborný
    • perfektní manipulace bez kontaktu se špinavou vodou
    • usnadní mi úklid
    • Nemusím se ohýbat při každém máchání hadrů
    • snadná manipulace

S tímto produktem mám již zkušenost, původní jsem věnovala dceři a nahradila jej jinou značkou, která zdaleka tak nevyhovovala, tak jsem jí dala tchýni a vracím se k tomuto produktu, protože je skvělý.

Mamibot (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Věříme, že budete i nadále spokojena.
    S pozdravem a přáním pěkného dne,

• , zakoupeno v eoshop.cz

• jsem naprosto spokojená
    • kvalitní a za dobrou cenu
    • naprosto doporučuji
    • velmi pohodlná manipulace

Jeden tento čistič oken už mám a tak jsem si na chalupu pořídila stejný. Ať malá nebo velká plocha - bezva šetří ruce. Myslím že je v domácnosti nepostradatelným pomocníkem, určitě bych jej zpět za kýbl s hadrem nevyměnila. Jsem hodně spokojená.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• čistí nejen okna ale i skříň, máme skleněnou
    • za tuhle cenu nic lepšího nenajdete

Snažila jsem se maximálně usnadnit úklid doma. Koupila jsem si spoustu vybavení, ale tohle je moje oblíbená hračka, kterou se dá ovládat i přes mobil.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    DVORSKY.CZ