Nejnovější recenze ze sekce Robotické čističe oken

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2024

• skla vyčistí dobře
  • na okna s rámy perfektní

u bezrámových oken sjede při čištění pod spodní hranu skla, kde se zastaví a nahoru se již nedostane

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Mirka

Přidáno: 3. dubna 2024

• skvělé výsledky
  • žádné škrábance
  • dlouhý kabel
  • Vyhovují mu spíše větší plochy. U menších oken se občas "zasekne", takže je lepší ho hlídat.
  • poměrně hlučný
  • Chce to trošku cviku/opatrnosti při nasazování čistících utěrek, protože vodící kruhy mají poměrně ostré zoubky na jejich zachycení.
  • Bylo by skvělé, kdy by oba konce kabelu byly šroubovací, už se mi stalo, že se kabel při manipulaci od adaptéru odpojil.

Abych zkrátila čas strávený mytím oken (máme opravdu hodně a hodně velkých oken), zakoupila jsem již druhý přístroj, takže jsem přesně věděla, do čeho jdu. Rozhodně doporučuji předmytí (nic precizního, stačí stáhnout od nejhrubší špíny), protože výrobek spíše leští, než myje. Pokud okna předem omyjete, je ale výsledek vážně skvělý (v případě hodně znečištěných oken pak pouštím přístroj 2x za sebou), žádné škrábance na skle (jako od stěrkových čističů oken typu Karcher), ani šmouhy.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Zatím odzkoušeno na pěti oknech. Plná spokojenost.

Ověřený zákazník DNO elektro Kamila

Přidáno: 28. března 2024

(naposledy upraveno 28. března 2024)

Zakoupeno v DNO elektro

Hodně špinavá okna jsem musela předmýt. Jinak jsem celkově spokojená.

Mamibot W110-T

funguje na vybornou

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. března 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• Opravdu robot, který udělá práci za vás.
  • Pro velké nebo středně velké plochy.

Zatím v pohodě vyčistil několik větších oken. Díly do 40x40 cm zvládl , menší už obtížně. Rohy nutné ručně doleštit.
Nenašel jsem návod k upevnění zajišťovací šňůry. Na videích buď jen tak visí dolů, nebo není vůbec. Robot má ale pro případ výpadku proudu záložní baterii.

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2024

Zakoupeno v TESLA

• Provádí vše co je inzerováno
  • Aplikace neumí nastavit "zónové" čištění. Potřebujete-li intenzivní čištění pouze části okna, musíte vše odřídit sami manuálně (každý pohyb zvlášť) - u velkých oken nevýhoda.

Výrobek splňuje všechny deklarované parametry a funguje dle očekávání. Odzkoušeno na velkých skleněných plochách (prosklené stěny).

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši recenzi a pozitivní hodnocení robotického čističe oken TESLA RoboStar W700 WiFi.
Rozumíme Vaší připomínce ohledně absence "zónového" čištění v aplikaci, která by umožňovala zaměřit se na specifické části okna pro intenzivnější čištění bez nutnosti manuálního ovládání každého pohybu zvlášť. I když robot nabízí několik režimů čištění pro různé potřeby, uvědomujeme si, že možnost úklidu konkrétního místa by mohla zlepšit uživatelský zážitek při práci s velkými okenními plochami.
Vaši zpětnou vazbu předáme našemu produktovému oddělení s cílem zvážit zařazení této funkce do budoucích aktualizací softwaru nebo při vývoji nových modelů. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a snažíme se neustále zlepšovat naše produkty a služby, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků.
Pokud máte další dotazy nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit.
S přáním hezkého dne,
tým TESLA

Ecovacs Winbot W1 Pro

Ecovacs Winbot W1 Pro

Ověřený zákazník Digital24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2024

Zakoupeno v Digital24.cz

• překvapivě dobře myje i velmi zaprášená okna - musí se jen častěji vyplachovat utěrka
  • nastavitelné 3 stupně intenzity mytí
  • praktický kufřík na přístroj i příslušenství
  • poměrně drahá náplň čistícího prostředku - zkusím nahradit normální "okenou"
  • Při nízkých okrajích rámu okna (1-2mm) někdy přejede přes a zastaví se - nerovnost povrchu. Po restartu a posunutí jede znovu od začátku cyklu.

Sice mírně dražší ale funguje velmi dobře i na silně znečištěných oknech. Samozřejmě pevně naschlé nečistoty (např. kapky vápna po bílení) nevezme, ale to nelze ani očekávat.

Hobot R3

Hobot R3

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Robot by mohl mluvit česky a za mě jistící provázek by měl být samonavíjecí s brzdou. Takto nelze zajistit, že nespadne na zem, což může být jeho smrt. Pokud se provázek uváže na krátko, tak zase není schopen vyčistit celou plochu...

Přidáno: 1. března 2024

Zakoupeno v planeo.cz

Hned poté co jsem si koupil prvního hobota a vyzkoušel ho, jsem neváhal a koupil si druhého. Úžasný pomocník v domácnosti i v práci, kde je spousta oken a výloh. Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník TESLA Eva

Přidáno: 1. března 2024

Zakoupeno v TESLA

• Pracuje za mne, okna lépe čistí než já
  • Zajišťovací lanko překáží a není návod, jak jej použít.
  • V Google Play není moc vhodný program na stáhnutí do mobilu k ovládání robota přes telefon.

Doporučuji koupit. Výborný pomocník. Výhoda je čtvercový tvar, čistí i rohy oken. Dá se lehce ovládat ovladačem, který patří k výbavě.

Reakce značky TESLA

Dobrý den, Evo,
děkujeme Vám za recenzi robotického čističe oken TESLA RoboStar W700 WiFi a jsme velmi rádi, že produkt doporučujete.
V uživatelském manuálu je uvedeno, že lanko je třeba nainstalovat na vhodné místo a pomocí přezky přizpůsobit jeho délku tak, aby bylo zařízení zajištěno proti pádu, ale zároveň aby délka lanka nebo kabelu neomezovala pohyb zařízení na okně. Pokud byste potřebovala další pomoc s instalací nebo použitím lanka, prosím, neváhejte nás kontaktovat.
Pro ovládání robota přes telefon doporučujeme aplikaci Smart Life, která je pro něj určena. Pokud máte problémy s nalezením aplikace v Google Play nebo s jejím používáním, rádi Vám poskytneme podrobnější instrukce nebo pomůžeme s řešením konkrétního problému.
Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete pomoc, prosím, kontaktujte nás na email [email protected].
S přáním hezkého dne,
tým TESLA

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Richard

Přidáno: 19. února 2024

• jednoduché ovládání
  • rychle čistí běžné bytové okna
  • dobře umyl i okna které byly skoro rok neumyté
  • občas zůstane u jedné strany okna špinavý pruh tak 5 mm

Pro mě super pomocník, bez problému umyje okna v celém bytě.

Přidáno: 18. února 2024

• Funkční dle prezentace

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. února 2024

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Funguje neni dokonaly ale necekal jsem ze o bude tak dobre. Hlavne nenarocny. Vycisti rychle dobre spustit cisteni 2x az 3x.

Ověřený zákazník MALL.CZ Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• mytí oken bez starostí

Pořídila jsem rodičům, kvůli obrovské prosklené zimní zahradě a nemohou si to vynachválit. Z několika hodinového ručního umývání se stala hodina při které udělají spoustu jiné práce.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2023

xxx

Ověřený zákazník hobot.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2023

(naposledy upraveno 13. prosince 2023)

Zakoupeno v hobot.cz

• Vyčistí okna i zrcadla, kterých máme doma také dost. Rychlá výměna utěrek. Dá se používat s destilovanou vodou.
Aerium Vac 100 Smart

Aerium Vac 100 Smart

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. prosince 2023

Zakoupeno v Vzdušín.cz

• Příznivá cena, funguje přiměřeně tomu
  • Aby dobře fungoval, musí se mu sklo předem navlhčit, protože nemá žádný vlastní zásobník kapaliny a čistící utěrky vysychají proudem vzduchu který přes ně prochází
  • Návod dorazil jen v angličtině a ruštině, český přibalený návod byl ke zcela jiném výrobku (dron - kvadrikoptéra)

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Helena

Přidáno: 4. prosince 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pohodlné použití na doleštění
  • není na znečištěná okna

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Jaroslav

Přidáno: 24. listopadu 2023

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Dobrý den,vybírali jsme dlouho.Z našeho pohledu je to TOP výrobek.Asi nemůžete čekat ,že Vám špinavá okna vydrhne,ale na finální úpravu a pravidelnou údržbu je skvělý.Žena si ho pochvaluje,a je specialistka na čistá okna.Není ani hlučný,čistí celkem rychle.Sám od sebe nespadne,pokud nepoužijete lanko je lepší ho aspoň dozorovat,kdyby byl výpadek proudu.Je lehký.My máme na oknách žaluzie,kliky,..nevadí.Vyčistí všude,kde se dostane,i pod ty kliky vejde.Spokojenost.

Zobrazuji 1 - 20 ze 344 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...18