Nejnovější recenze ze sekce Robotické čističe oken

Přidáno: 29. března 2016

• leští
  • jednoduchá obsluha
  • snad jen vyšší cena

Mám přístroj jen krátce. Je velmi jednoduchý na ovládání. První doba nabití přístroje trvala asi 3 hodiny, sledujte kdy se změní oranžové světlo na zelené, velký rozdíl tam není vidět. Pak jsem zjistila, že přístroj pracuje i když není plně nabitý. K výkonu shrnu asi toto: pokud chcete okno jen přeleštit, nastříkejte jakýkoli čistící přípravek a nechte ho pracovat. Opravdu okno přeleští dobře, jen ty rohy ne. Špinavé okno z ulice jsem umyla vodou se saponátem bez leštění a vyleštila přístrojem. Máme hodně oken a zatímco já si předmývám další okno, hobotek za mnou leští. Nakonec přejedu ty rohy oken a je hotovo. Zkusila jsem ho nechat čistit i špinavé okno, pak je nutné čištění opakovat i 3x s výměnou utěrek. Osobně jsem spokojená, celý život uklízím a proto vítám jakoukoli pomoc.

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2016

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• ono to fakt čistí :-) to je super

jsem s tím spokojená, funguje to stejně jako na videích

Přidáno: 26. listopadu 2015

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• průměrný pomocník, hlavně pokud je člověk starší, nebo nemocný.
  • Má ale dost nedostatků, nechává šmouhy, takže stejně v finále musíte vzít hadr a okna přeleštit - i rohy do kterých se nedostane. Další problém je jištění, lano nemáte kde uchytit, aby byl robot opravdu zajištěný. Vysoká cena.

Mám problém s ručním mytím oken, ale stejně u něj musím stát a hlídat ho. Ale jinak dobrý, vracet ho nehodlám i když cena neodpovídá úplně kvalitě.

Ověřený zákazník AZTechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2015

Zakoupeno v AZTechnika.cz

• pracuje sám
  • zatím nevím

musí se vychytat první nasazení na okno, mám okna různé výšky a někdy se nemůže nahoře otočit .
jinak spokojenost mám okna pevná a posuvná ,proto mě naprosto vyhovuje jeho pomoc.

Přidáno: 16. října 2015

• Perfektní

Je skveli.

Přidáno: 23. září 2015

• vyleští vše krásně
  • okna musí být nejdéle měsíc po posledním důkladném umytí, jinak je nutné je předmýt....stručně řečeno...je to spíš leštič, než myč oken....opravdu špinavá okna neumyje

Mytí oken je má noční můra, proto jsem za hobota ráda a doporučuji ho všem, co jsou na tom stejně:))

Přidáno: 16. září 2015

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Krásně leští. Mytí jsem zatím nezkoušela.

Jsem spokojená.

Přidáno: 10. července 2015

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• kvalitně vyčistí a vyleští
  • vyplatí se na velká, nepříliš členěná okna
  • bez problémů i bezrámová okna (sprchový kout), velká zrcadla vestavěných skříní
  • často nemám kam zavěsit pojistné lano, ale doufám, že nespadne, drží se pevně:)
  • při automatickém režimu ho pletou vytáhnuté žaluzie nahoře, ale nakonec se chytne

- je to snaživý pomocník

Zobrazuji 341 - 348 ze 348 recenzí 1...14 15 16 17 [ 18 ]